Skip to content

Categories:

Szkolenia otwarte w Warszawie

AVENHANSEN-szkoleniaUwaga Warszawa – AVENHANSEN organizuje szkolenia otwarte w Warszawie!

Warszawiacy, ale mam nadzieję, że nie tylko, od teraz mogą czuć się i nazywać szczęśliwcami. Już nie muszą zazdrościć tym z Poznania, Zakopanego i oczywiście Krakowa możliwości, jakie stawia przed nimi firma szkoleniowa AVENHANSEN. Oto bowiem, wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, postanowiliśmy zaprezentować swoją ofertę również w Stolicy.

AVENHANSEN, niekwestionowany lider branży szkoleniowej na południu Polski, już od pięciu lat z powodzeniem uczy, szkoli, ćwiczy i wyjaśnia dzięki doświadczonej grupie trenerów wywodzących się z różnych gałęzi gospodarki. Wśród nich znajdują się eksperci z zakresu finansów, prawa, zamówień publicznych, zarządzania, marketingu, księgowości a także wszystkich tych dziedzin, które zazwyczaj wymagają pomocy i objaśnień doświadczonych trenerów. To co wyróżnia, wszystkich tych ludzi, to ogromna wiedza empiryczna, zdobywana przez lata w największych i najlepszych firmach, a także nietuzinkowe i arcyciekawe osobowości, które ukształtowało samo życie. Wystarczy zresztą poczytać o ich sylwetkach w dziale: trenerzy aby poczuć nieodpartą potrzebę i ciekawość przed ich poznaniem i przekonaniem się jak rzeczywiście prowadzą swoje szkolenia.

AVENHANSEN to ludzie, ale również bogata i interesująca oferta szkoleniowa dla wszystkich. Propozycja na dziś, to możliwość skorzystania zarówno ze szkoleń zamkniętych oraz otwartych jak i autorskiego produktu firmy, a mianowicie szkoleń półotwartych. Te pierwsze – OTWARTE, to propozycja dla tych, którzy na szkolenia wysyłają 1-4 osób, dla których bardzo cenny jest czas ale i spotkanie z innymi ludźmi pracujących na co dzień na podobnych stanowiskach. To właśnie szkolenia otwarte dają możliwość wymiany informacji i spojrzenia na własną pracę i własne stanowisko przez pryzmat ludzi pracujących w innych firmach. Jest to doskonały sposób, na podzielenie się doświadczeniami oraz opiniami z innymi, poruszającymi się w tej samej branży, jak i na spojrzenie na pewne aspekty czy problemy z trochę innej perspektywy.

Drugi typ szkoleń – ZAMKNIĘTE, idealne na potrzeby wszystkich przedsiębiorstw, są konstruowane i szyte dosłownie na miarę. Skierowane są do grup 10-15 osobowych, a ich tematyka jest ściśle uzależniona od wcześniej badanych potrzeb. Taka propozycja daje gwarancję celowości i trafności szkolenia, co w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami trenerów przekłada się na stuprocentową satysfakcję zarówno uczestników, jak i ich przełożonych.

Ciekawą alternatywą, wydaje się drugi produkt AVENHANSEN, a mianowicie szkolenia PÓŁOTWARTE. Można powiedzieć, że są to pewnego typu szkolenia otwarte, które wychodzą na potrzeby swoich usługobiorców. Jeśli bowiem okaże się, że na oferowane przez nas kursy, zamierzacie wysłać Państwo grupę co najmniej pięciu osób, wówczas gwarantujemy dostosowanie terminu, ale uwaga! również szczegółowego zakresu szkolenia właśnie do Państwa potrzeb. Dlaczego zatem nazywamy to szkoleniem półotwartym? Dzieje się tak z powodu możliwości dopisania się do Państwa grupy, osób z zewnątrz, co stanowi ogromną wartość dodaną naszych spotkań. Ten rodzaj szkoleń łączy w sobie wszystkie zalety szkoleń otwartych i szkoleń zamkniętych.

Bardzo ważnym atutem firmy szkoleniowej AVENHANSEN jest DORADZTWO. Pomagamy przy wyborze najlepszych szkoleń, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego. Możemy zbadać te potrzeby, dostosować do specyficznych warunków pracy oraz oczekiwań. Na końcu, z tych badań wyłoni się klarowny obraz ścieżki szkoleniowej, którą polecimy realizować dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Czy to koniec korzyści wynikających ze współpracy z AVENHANSEN? Okazuje się, że mamy jeszcze jeden, jakże istotny atut, a mianowicie WSPARCIE logistyczno-organizacyjne. Polega ono nie tylko na rezerwacji miejsc noclegowych, organizacji przejazdów większych grup, zajęciem się cateringiem i organizacją integracji podczas wyjazdów jeśli takie są Państwa potrzeby, ale również na doradztwie, co warto zobaczyć w czasie wolnym od zajęć.

I na koniec, informacje najistotniejsze, a mianowicie SZEROKI WACHLARZ SZKOLEŃ jakie oferuje AVENHANSEN. Działy, na których skupiła się firma to między innymi: prawo, umiejętności osobiste, szkolenia specjalistyczne, zarządzanie, dział personalny, komunikacja i negocjacje, finanse, rachunkowość, marketing, sprzedaż i obsługa klienta, szkolenia dla administracji publicznej, coaching i otwartość na Państwa inne potrzeby.

Nie pozostało mi nic innego jak tylko zaprosić na szkolenia. Zachęcam do osobistego przekonania się co oznacza wysoka jakość i efektywność, najwyższe standardy, wiedza i doświadczenie. AVENHANSEN gwarantuje wszystko powyższe!


Posted in Artykuły.

Tagged with , , , , , , , , , .


No Responses (yet)

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.